Kriisis.ee - Allahindluste portaal

Täna: 18.07.2024

 

Allahindlused PoodidesMaxima X Kauplus

Maxima X


Maxima Hüpermarket

Maxima XX


Selver Kauplus

Selver


Säästumarket Kauplus

Säästumarket


Maksimarket Kauplus

Maksimarket


Mini Rimi Kauplus

Mini Rimi


Konsum Kauplus

Konsum


AjaO Kauplus

AjaO


Prisma Kauplus

Prisma


Rimi Kauplus

Rimi


Hüper Rimi Kauplus

Hüper Rimi


Comarket Kauplus

Comarket


Grossi Kauplus

Grossi


Meie Kauplus

Meie


Kriisis.ee: Logo on veebileht, kust Te leiate alati infot suuremates Eesti kauplustes olevate allahindluste kohta. Tänu meile olete Te alati kursis soodsaimate toidu- ja tööstuskaupade pakkumistega. Meie külastajad ostavad tooteid kõige madalamate hindadega! Veebilehe abil saab säästa raha mitmel erineval viisil. Kirjeldame neid järgnevalt.
Esimene võimalus sobib inimestele, kellel on piisavalt vaba aega ja tahtmist külastada erinevaid poode. Teile on loodud Hindade reiting. Hindade reitingus osalevad kõikide meie poolt jälgitavate kaupluste allahindlused ( MAXIMA, SELVER, SÄÄSTUMARKET, PRISMA, RIMI / HÜPERRIMI / MINI RIMI, COMARKET, GROSSI, MAKSIMARKET / KONSUM / AJAO, MEIE ). Et tutvuda allahindluse kirjeldusega, muuta selle kohta pingereas, lugeda või jätta kommentaare klõpsake allahindluse pilti. Hindade reitingu koostamises osalevad veebilehe külastajad ise. Mida rohkem poolthääli soodustus saab, seda suurem on tema reiting, ja vastupidi, mida rohkem vastuhääli, seda madalam reiting on. Nähes meeldivat allahindlust lihtsalt klõpsake nupule . Kui aga mõne kauba allahindlus pole Teie arvates väärt pakkumine, vajutage ja selle reiting langeb. Allahindlustele poolt ja vastu hääli andes ning allahindluste pingerida koostades aitate Te teisi veebilehe kasutajad: nii ei pea nad raiskama liiga palju aega parimate sooduspakkumiste otsimiseks. Ja samas külastajad, kes hääletasid enne Teid, säästavad Teie aega: Teil piisab vaid esimese 5-10 hindade reitingu lehekülje vaatamisest, et tutvuda kasulikemate sooduspakkumistega ja otsustada, milliseid kauplusi (nt Maxima või Rimi) külastada, et osta odavamat kaupa. Ainsaks erandiks on hiljuti lisatud allahindlused, mille reiting ei ole veel jõudnud tõusta.
Teine võimalus on mõeldud neile, kes otsivad konkreetset toodet soodsaima hinnaga. Teie jaoks on olemas Allahindlus kaubale. Kaubad on jagatud rühmadesse ning hüpikmenüüst saab valida täpsema alagrupi. Allahindlust saab veebilehel otsida ka toote nime järgi. Soovitame kasutada kahte otsinguviisi koos, sest nii on suurem tõenäosus leida sobiv sooduspakkumine ja seega säästa Teie raha. Allahindlused kuvatakse ekraanile reitingu järgi: parimad pakkumised on esitatud kõrgemal. Sooduspakkumiste poolt saab hääletada paljudes veebilehe lõikudes, ärge jätke seda võimalust kasutamata!
Kolmas võimalus pakub huvi inimestele, kellel ei ole aega või võimalust külastada erinevaid poode ning kes eelistavad teha sisseoste kodulähedases kaupluses, näiteks Maximas. Teile on mõeldud meie kodulehe lahter Allahindlus poodides. Kui Te olete ühe kaupluse klient ja me jälgime selle kaupluse allahindlusi, siis Te olete alati kursis heade pakkumistega ja ei maga maha kasulikku ostu! Lisaks sellele ei pea Te enam odavamate toodete leidmiseks tiirutama mööda ostusaali ringi. Vaadates regulaarselt lahtrist "Allahindlus poodides" Maxima sooduspakkumisi, lähete Te ostma konkreetselt just Teile vajalikku toodet. Allahindlused on sorteeritud pingerea alusel: kõige paremad Maxima pakkumised on eespool, et säästa Teid vähemhuvitavate sooduspakkumiste vaatamisest. Võimalik on sorteerida Maxima allahindlusi ka ajaliselt, et jälgida värskeid sooduspakkumisi.
Kriisis.ee: Logo kasutamine on Teile täiesti tasuta. Aga kui Te leiate, et see veebileht on vajalik, võite jagada osa oma säästetud raha meiega SMSi või PayPal kaudu. Oleksime väga tänulikud! Kõik kogutud vahendid lähevad projekti toetamiseks ja arendamiseks. Me ei broneeri ega müü kaupu. Piltidel on illustreeriv tähendus. Allahindlused kehtivad märgitud tähtajani või kuni kaupa jätkub. Kauplus võib lõpetada allahindluse või allahinnatud toote hind võib muutuda. Palun kontrollige hinna õigsust kaupluses või kaupluse koduleheküljel. Käesolevat veebilehte kasutades Te tunnistate, et Kriisis.ee: Logo ei vastuta sellel lehel esitatud andmete õigsuse ega ühegi külastajale tekkinud otsese või kaudse kahju eest.
Antud momendil me jälgime allahindlusi
MAXIMA kauplustes (poe kodulehekülg on www.maxima.ee),
SELVERI kauplustes (poe kodulehekülg www.selver.ee),
SÄÄSTUMARKETI kauplustes (poe kodulehekülg www.smarket.ee),
PRISMA kauplustes (poe kodulehekülg www.prismamarket.ee),
RIMI / HÜPERRIMI / MINI RIMI kauplustes (poe kodulehekülg www.rimi.ee),
COMARKETI kauplustes (poe kodulehekülg www.comarket.ee),
GROSSI kauplustes (poe kodulehekülg www.ogelektra.ee),
MAKSIMARKETI / KONSUMI / AJAO kauplustes (poe kodulehekülg www.etk.ee).
MEIE kauplustes (poe kodulehekülg www.meietoidukaubad.ee).
Soodsaid sisseoste!