Kriisis.ee - Allahindluste portaal

Täna: 21.05.2024

 

Konsum:
Allahindlus:
Info:

SÄÄSTUKAART

SÄÄSTUKAART
SÄÄSTUKAARDI ÜLDTINGIMUSED
SÄÄSTUKAART PLUSS
SÄÄSTUKAART PLUSSI TINGIMUSED
Säästukaart Plussi taotlemine
SÄÄSTUKAARDI BOONUSPROGRAMM
KAARDI KÄTTESAAMINE
KAARDI AEGUMINE
PARTNERID
KKK
HINNAKIRI
SÜNNIPÄEVA SOODUSTUS

SÄÄSTUKAART
Säästukaardiga võite säästa kuni kahe kuu ostusumma aastas!

Säästukaart on ETK Grupi püsikliendi- ja liikmekaart, mis võimaldab osa saada paljudest sooduspakkumistest ETK Grupi kauplustes, Säästukaardi koostööpartnerite juures ning osaleda boonusprogrammis.

SÄÄSTUKAARDI ÜLDTINGIMUSED
Säästukaardi tellimine

Säästukaardi taotlemiseks tuleb esitada avaldus ETK Grupi kauplustes või Säästukaardi iseteeninduskeskkonnas.

Säästukaart väljastatakse vähemalt 18-aastasele füüsilisele isikule. Ühele inimesele saab vormistada ühe Säästukaardi. Pereliikmete lisakaarte saab vormistada vanusepiiranguta.

Säästukaardi taotleja kinnitab avalduses esitatud andmete õigsust ning esitab kehtiva isikut tõendava fotoga dokumendi. Säästukaardi kodulehel kaarti taotledes identifitseerib taotleja end ID-kaardi, mobiil-ID või pangalingi kaudu.

Säästukaardi eest tasutakse vastavalt kehtivale hinnakirjale. Tellitud Säästukaart saadetakse postiga taotluses märgitud aadressile.

Säästukaardi kehtivus

Säästukaart on isiklikuks kasutamiseks ja sellele on trükitud kaardi kasutaja ees- ja perekonnanimi, kaardi kehtivusaeg ning kaardi number. Säästukaart väljastatakse kehtivusajaga 3 aastat.

Kaardi kehtivusaja lõppemisel väljastatakse uus kaart tasuta, kui kaardiga on eelnenud 6-kuulise ostuperioodi jooksul sooritatud vähemalt üks registreeritud ost (sõltumata ostusummast) ETK Grupi kauplustes.

Säästukaardi kadumisest tuleb teatada telefonil 13014 või saata e-kiri aadressile klienditugi@etk.ee. Säästukaardi asendamiseks tuleb tasuda hinnakirjajärgne kaardi asendamise maksumus.

Säästukaardi kasutamine

Soodustuste saamiseks ja boonusprogrammis osalemiseks tuleb Säästukaart esitada kassapidajale enne ostude eest tasumist. Tagantjärele ostusummat Säästukaardi arvestusse ei kanta.

Säästukaart on personaalne ja seda on keelatud anda kasutamiseks teisele isikule. Kaupluse kassapidajal on õigus Säästukaardi kasutaja isikusamasuse kontrollimiseks paluda kaardi esitajalt isikut tõendava dokumendi esitamist. Kui ilmneb, et Säästukaart on antud kasutamiseks teisele isikule, on teenindajal õigus Säästukaart selle esitajalt ära võtta.

ETK jätab endale õiguse muuta Säästukaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi või hinnakirja või tühistada boonusprogramm, teatades sellest vähemalt 1 kuu ette Säästukaardi kodulehel säästukaart.ee.

Isikuandmed

Nime, aadressi või muude kontaktandmete muutmise kohta tuleb täita taotluse blankett Säästukaarti teenindavas kaupluses või uuendada andmed Säästukaardi iseteeninduses. Ühistute liikmekaardi omanikel tuleb pöörduda andmete täpsustamiseks oma ühistusse.

Säästukaardi taotluse esitamisega on kaardi kasutaja kinnitanud oma nõusolekut tema isikuandmete (sh tema poolt esitatud isikuandmete ja tema poolt Säästukaardiga sooritatavate ostude andmete) töötlemiseks.

Säästukaardi taotlemisel esitatud isikuandmed on kaitstud ja neid töödeldakse kooskõlas Isikuandmete kaitse seadusega andmete kogumise, analüüsimise ja kokkuvõtete tegemise eesmärgil, Säästukaardi kasutajale suunatud pakkumiste tegemiseks ning Säästukaardiga oste sooritanute vahel loosimiste läbiviimiseks.

Säästukaardi isikuandmete vastutavad töötlejad on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) (Kalda 7c, 11625 Tallinn, registrikood 10093971), ETK Finants AS (Kalda 7c, 11625 Tallinn, registrikood 12087992) ja ETK liikmesühistud (kontaktandmed ETK kodulehel etk.ee). Isikuandmed ei edastata kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel või juhul, kui see on vajalik võidetud auhinna kättetoimetamiseks.

SÄÄSTUKAART PLUSS
Säästukaart Pluss on paljude võimalustega püsikliendi maksekaart, mis muudab poes käimise mugavamaks ja lihtsamaks kui kunagi varem!

Piisab vaid ühest kaardist ETK Grupi kauplustes

Enam ei pea kaasas kandma sularaha ega pangakaarti, sest Säästukaart Pluss annab võimaluse maksta kaupade eest ning võtta ETK Grupi kaupluste kassadest välja sularaha. Kas või iga päev!

KAARDI KASUTAMINE

Ostate nüüd, maksate hiljem!

Kasutades ostude eest tasumiseks alati Säästukaart Plussi, kogute oma kuised ostud kaardile ning tasute nende eest mugavalt korraga. Tagastades kaardiga tehtud ostude summa järgneva kuu 10. päevaks on limiidi kasutamine Teile intressivaba!

Kasutatud summa võite tagastada ka pikema perioodi vältel Teie valitud tagasimaksete kaupa. See teeb suuremate ostude planeerimise lihtsaks ja mugavaks.

NÄIDE:

Olete valinud Säästukaart Plussi limiidiks 250 € ning igakuiseks tagasimakseks 100% oma eelmise kuu kasutatud summast. Sooritate ostu 50 € ulatuses. Järgmise kuu 10. päeval tagastate otsekorraldusega tagasimaksena 50.75 €. Kuna tagastasite kasutatud krediidi enne järgneva kuu 11. päeva, siis ei lisandu tagastavale summale intressitasu, vaid ainult kuine hooldustasu.

Maksekaardil on ka ettemaksuvõimalus juhuks, kui Te soovite ostude sooritamisel kasutada ainult oma raha. Oma limiidikontole sissemakseid tehes palume kindlasti kasutada Teile antud unikaalset viitenumbrit.

Säästukaart Plussi turvaline kasutamine

Maksekaart on Teie elektrooniline raha, mida võite kasutada ainult Teie. Seepärast palume Teil seda kellegi teise kasutusse mitte anda.

Kirjutage kaardi tagaküljel olevale ribale oma allkiri. Ilma allkirjata on Säästukaart Pluss kehtetu.

Ärge jätke Säästukaart Plussi järelvalveta. Kui Teie kaart peaks kaduma, siis helistage kohe meie ööpäevaringsele klienditelefonile 13014.

Maksekaardi eluiga sõltub selle õigest kasutamisest.

Palume Teil maksekaarti magnetvälja läheduses (mobiiltelefoni aku, käekoti lukk jne) mitte hoida. Kaitske Säästukaart Plussi kuumuse ja vee eest. Samuti palume Teil kaarti mitte murda ega painutada, sest nii võite seda vigastada. Kasutuskõlbmatuks muutunud maksekaardi korral saate uue tellida ETK Grupi kaupluses, klienditelefonil 13014 või iseteeninduskeskkonnas.

SÄÄSTUKAART PLUSSI TINGIMUSED
Säästukaart Pluss on ETK Grupi püsiklientide maksekaart, millega on võimalik saada soodustusi, koguda punkte ja maksta ostude eest. Kasutades kaupade eest tasumiseks Säästukaart Plussi krediidilimiiti, kogute oma kuised ostud limiidikontole ning tasute nende eest Teie määratud maksepäeval otsekorraldusega. Tagastades kaardiga tehtud ostude summa järgmise kuu 10. päevaks koguulatuses, on krediidilimiidi kasutamine Teile intressivaba.

NÄIDE. Olete valinud Säästukaart Plussi limiidiks 250 € ning igakuiseks tagasimakseks 100% oma eelmise kuu kasutatud summast. Sooritate ostu 50 € ulatuses. Järgmise kuu 10. päeval tagastate otsekorraldusega tagasimaksena 50.75 €. Kuna maksite kasutatud krediidi tagasi enne järgneva kuu 11. päeva, siis ei lisandu tagastavale summale intressitasu, vaid ainult kuine hooldustasu.

Kasutatud summa võite tagastada ka pikema perioodi vältel Teie valitud tagasimaksete kaupa. See teeb suuremate ostude planeerimise lihtsaks ja mugavaks. Samas ei tohi unustada, et sellised otsused tuleb teha läbimõeldult ja võimalikke riske arvestades. Enne lepingu sõlmimist palume tutvuda allpool Säästukaart Plussi lepingu üldtingimustega ja Euroopa Tarbijakrediidi standardinfo teabelehega. Samuti palume arvestada, et iga krediidiga kaasnevad teatud kulud, mille kohta on võimalik välja arvutada krediidi kulukuse määr.

NÄIDE. Säästukaart Plussi krediidi kulukuse määr on 18,24% aastas eeldusel, et krediidilimiit on 800 €, intressimäär 19,9% aastas, tasu kaardi väljastamise eest 0 € ja hooldustasu 0,75 € kuus.

Säästukaart Plussi taotlemine
Säästukaart Plussi tellimine on lihtne ja kiire

Täitke taotlusvorm iseteeninduskeskkonnas ning valige lähim kauplus kaardi kättesaamiseks. Samuti saate taotluse esitada lähimas ETK Grupi kaupluses ning meie saadame Säästukaardi Plussi Teile posti teel Taotluses avaldatud aadressile.

Nõuded põhikaardi taotlejale

Vanus: Alates 21 eluaastast

Minimaalne netosissetulek: 150€/kuu

Säästke kogu perega!

Vormistage Säästukaart Plussi lisakaart igale pereliikmele ning koguge boonuspunkte kogu perega. Lisakaart on seotud põhikaardi kontoga ning kasutab sellega ühist krediidilimiiti. Lisaks saab igale lisakaardile määrata erinevad päevased kasutuslimiidid.

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame Teil tutvuda finantsteenuse tingimustega ning tutvuda krediidikulukuse määra näidisega.

SÄÄSTUKAARDI BOONUSPROGRAMM
Säästukaardi omanik tasub olla, sest nii saate alati osa parimatest pakkumistest, hoiate kokku raha ja kogute iga ostuga boonuspunkte, mida saate edaspidi kasutada ostude eest tasumiseks.

Säästukaardi boonusprogramm on astmeline - mida suuremad on Teie ühe kuu ostud Säästukaardiga, seda rohkem koguneb Teile boonuspunkte.

Alates 1.märtsist on boonusprogrammi tasemed järgmised:Säästukaart Plussiga makstes koguneb boonuspunkte 10% rohkem, lisaks on hulgaliselt igakuiseid sooduspakkumisi.

Kogunenud boonuspunkte saab kasutada ostude eest tasumiseks. Alates 1.märtsist arvutatakse boonuspunktid eurodeks ümber kursiga 1000 punkti = 1€.

Boonuspunkte kogute alates esimesest ostust.

Säästukaardi põhikaardi ja lisakaartide ostusummad liidetakse, nii on perel võimalik koguda rohkem boonuspunkte ja saavutada kõrgem boonustase. Boonusraha saab kasutada vaid põhikaardi omanik.

Boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse kaardi omaniku boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval.

Lisaks ostudelt kogunevatele boonuspunktidele on võimalik lisapunkte teenida ostes spetsiaalseid kampaaniatooteid, mille juurde on kaupluses märgitud, mitu lisaboonuspunkti selle toote ostuga koguneb.

Infot boonuskonto jäägi ja järgmisest boonustasemest puudu oleva ostusumma kohta saab boonusprogrammis osaleja ostutšekilt ja iseteeninduskeskkonnast aadressil säästukart.ee

Boonuspunktid kehtivad jooksvalt 12 kuud. Näiteks 2013. a jaanuarikuu ostude eest laekuvad punktid 6. veebruaril 2013 ja need punktid kehtivad kuni 31. jaanuarini 2014. Veebruari ostude eest laekuvad punktid 6. märtsil 2013 ja need punktid kehtivad kuni 28. veebruarini 2014 jne.

Boonuspunkte saab kasutama hakata, kui teie kontole on kogunenud vähemalt 1 euro väärtuses boonuspunkte (1000 punkti).

Boonuspunkte on võimalik koguda ETK Grupi kauplustes, kus kehtib Säästukaart. Ostu eest tasumiseks on boonuspunkte võimalik kasutada ETK Grupi kauplustes, kus on interneti püsiühendusega kassasüsteem.

Boonuspunktid ei laeku ja nendega ei saa tasuda ETK Grupi kinkekaartide ning kolmandate osapoolte teenuste eest (loteriipiletid, väljamakstav loteriivõit, Piletilevi ja muud piletid, mobiiltelefonide ettemakstud kõnekaardid, kirjamargid).

Boonusprogrammis saavad osaleda vaid eraisikutest Säästukaardi omanikud.

ETK-l on õigus muuta ühepoolselt kaardi kasutamise ja boonusprogrammi tingimusi või hinnakirja, teatades sellest 1 kuu ette Säästukaardi kodulehel säästukaart.ee.

KAARDI KÄTTESAAMINE
Säästukaart, mis on tellitud ETK kauplustest või interneti teel, saadetakse kliendi poolt märgitud aadressile hiljemalt 1 nädala jooksul.

Säästukaart Pluss, mis on tellitud interneti teel, saadetakse kliendi poolt valitud ETK kauplusesse hiljemalt 1 nädala jooksul. Palume kaasa võtta kehtiv dokument: pass või ID-kaart!

Säästukaart Pluss, mis on tellitud ETK kaupluses, saadetakse kliendi poolt märgitud aadressile hiljemalt 1 nädala jooksul.

KAARDI AEGUMINE
Säästukaardile on märgitud kaardi kehtivusaeg (kuu ja aasta). Sobilik aeg Säästukaarti taastellima minna on vähemalt kaks nädalat enne olemasoleva kaardi kehtivusaja lõppu. Kaardiomanikele, kes on on sooritanud kaardi aegumisele eelneva 6 kuu jooksul vähemalt ühe ostu ETK Grupi kauplustes, saadetakse uus kaart koju tasuta.

Aegunud püsikliendikaardi asemel uue saamiseks saate täita taotluse kaupluses või iseteeninduskeskkonnas ja tasuda koheselt kaardi eest vastavalt hinnakirjale.

Kaardi kadumisest saab teatada telefonil 13014 või saates e-kirja aadressile klienditugi@etk.ee. Kui Säästukaart on kadunud, varastatud või muutunud kasutuskõlbmatuks, saate uue kaardi tellida Säästukaarti teenindavas kaupluses või iseteeninduskeskkonas, tasudes asenduskaardi eest vastavalt hinnakirjale.

Nime, aadressi või muude kontaktandmete muutumisest saate teatada täites taotluse Säästukaarti teenindavas kaupluses või uuendades andmed iseteeninduskeskkonnas.

Palume hoida Säästukaarti kõrge temperatuuri, niiskuse, mehaaniliste vigastuste, väändumise ja tugevasse magnetvälja sattumise eest.

PARTNERID
Apotheka
Apotheka pakub laias valikus soodustooteid Säästukaardi omanikele lisaks tavapärasele allahindlusele veel 10% soodsamalt. Nii võib hinnavõit hooajatoodete ostmisel apteegist ulatuda mõnedel juhtudel kuni 60%-ni.

Alexela Oil
Säästukaardi omanikele kehtib Alexela kõigis tanklates 0,6 eurosendine allahindlus igalt autokütuse liitrilt.

OÜ Autosõit
Säästukaardiga Autosõit OÜ poolt pakutavatelt koolitustelt 5% soodustust registreerimisel tasutud summalt.

Tallinna Optika AS
Säästukaardiga on Tallinna Optika kauplustes kõik kaubad 10% soodsamad. Lisaks eripakkumised.

AS Salva Kindlustus
Säästukaardile märgitud isik saab sõlmida 5% soodustusega järgmisi kindlustuslepinguid:
vabatahtlik sõidukikindlustus

kodukindlustus

reisikindlustus

õnnetusjuhtumikindlustus

Fixus Mustamäe
pakub Säästukaardi kasutajatele järgmisi soodustusi:
- Kõik kaubad -5%
- Autoremondi teenus -10%
- Vabaajakaupade renditeenus -5%

Lisaks ka igakuised eripakkumised.

Tiit Reisid
poolt pakutavatelt Eesti, Baltimaade, Venemaa ja Soome reisidelt hinnakirja hinnast 10% soodustust, reisidelt teistesse riikidesse hinnakirja hinnast 5% soodustust.
Soodustused kehtivad Säästukaardil märgitud isikule + üks kaaslane.
Japkor Eesti OÜ
Säästukaardiga pühiallahindlus - 10%, lisaks igakuised eripakkumised.

KKK
Milliseid eeliseid annab mulle Säästukaart?

Säästukaardiga võite aastas kokku hoida kuni kahe kuu ostukorvi.

Säästukaardiga saate sooduspakkumisi enam kui 300 poes üle Eesti.

Kogute iga ostuga boonuspunkte, millega saate edaspidi ostude eest tasuda.

Oma sünnipäeval (ja 5 päeva enne ning peale sünnipäeva) saate peolauatooted 10% soodsamalt.

Kuidas taotleda Säästukaarti?

Säästukaardi saamiseks täitke taotlusvorm siinsamas iseteeninduskeskkonnas või lähimas ETK Grupi kaupluses. Kaardi eest tasumine toimub isteeeninduskeskkonnas pangalingi kaudu või kaupluses kohapeal kohe pärast taotluse täitmist. Igale pereliikmele saate tellida lisakaardi, millele kehtivad kõik Säästukaardi soodustused.

Säästukaardi põhikaarti saab taotleda alates 18. eluaastast. Lisakaardi puhul vanusepiiranguid ei ole.

Mida pean tegema, kui minu kontaktandmed muutuvad (elukoht, telefon, e-posti aadress)?

Kontaktandmete muudatusest palume Teil teada anda kas läbi iseteeninduskeskkonna - säästukaart.ee või saates e-kirja aadressile klienditugi@etk.ee. Samuti võite helistada meie klienditoe telefonile 13014.

Kas ma peaksin iga kord ostu sooritades kassapidajale Säästukaardi esitama?

Iga kord kaarti kassas registreerides kogute boonuspunkte, millega saate hiljem ostude eest tasuda. Samuti on kauplustes paljud soodushinnad seotud Säästukaardiga ning soodushinna saamiseks on vajalik kassas esitada Säästukaart.

Mida teha, kui minu kaart ei tööta (kaart ei ole toimiv)?

Palun helistage meie klienditoe telefonile 13014 ning me selgitame välja põhjuse, miks kaart ei tööta. Põhjused võivad olla järgmised:

magnetriba on saanud kahjustada;

kaart on aegunud;

Säästukaart Pluss kaart on jäänud aktiveerimata;

Säästukaart Pluss kaardi 3 kuu otsekorraldusnõue ei ole laekunud.

Mida teha kui kaart on kadunud või varastatud?

Kaardi kadumise või varguse korral palume Teil koheselt helistada ööpäevaringsele klienditoe telefonile 13014.

Leidsin võõra Säästukaardi, mida peaksin sellega tegema?

Kui olete leidnud teise isiku kaardi, palume Teil helistada meie klienditoe telefonile 13014 või viia kaart lähimasse ETK Grupi kauplusesse.

Mis ma pean tegema, kui minu Säästukaardi kehtivusaeg on lõppemas?

Vahetult enne Säästukaardi kehtivuse lõppemist väljastatakse kaardiomanikele, kes sooritasid eelmise 6 kuu jooksul vähemalt 1 ostu ETK Grupi kauplustest, uus Säästukaart tasuta. Saadame kaardi Teile kodusele aadressile.

Kus Säästukaart peale ETK Grupi kaupluste veel kehtib?

Säästukaart kehtib Apotheka keti apteekides, Alexela keti tanklates, Tallinna Optika kauplustes, Salva Kindlustuse kontorites, OÜ Autosõit koolitustele registreerimisel, Fixus Mustamäe kauplustes Tallinnas, Tartus ja Jõhvis ning Tallinna ja Jõhvi autoremondi töökodades.

Kust ma saan põhjalikumat infot Säästukaardi kohta?

Säästukaardi omaniku käsutuses on ööpäevaringne klienditugi telefonil 13014, e-posti aadressil klienditugi@etk.ee ning iseteeninduskeskkond säästukaart.ee.

HINNAKIRI

Säästukaardi ja Säästukaart Pluss hinnakiri

SÜNNIPÄEVA SOODUSTUS

Kõikidele Säästukaardi omanikele kehtib ETK Grupi kauplustes oma sünnipäeval ning 5 päeva enne ja 5 päeva pärast sünnipäeva peolauatoodetele soodustus 10%.

Soodustus rakendub personaalse Säästukaardi (põhi- või lisakaardi) registreerimisel kassas.

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele ning ei laiene kaupluses kohapeal küpsetatud toodetele.

Uuendatud: 29.04.2013