Kriisis.ee - Allahindluste portaal

Täna: 27.03.2023

 

Prisma:

Prisma Konto

Mis on Prisma Konto?
Kuidas Prisma Kontoga liituda?
Kuidas punkte koguda?
Kuidas boonuspunkte kasutada?
Mis on Topeltboonuse kampaania Prismades?

Mis on Prisma Konto?

Konto on Prisma püsiklientidele mõeldud ID-kaardipõhine lojaalsusprogramm. Sellega liitudes hakkad iga kuu oma kontole boonuspunkte koguma. Boonuspunkte saad hiljem kasutada Prisma kauplustes oma ostude eest tasumisel. Boonuspunktide hulk, mida iga kuu oma kontole kogud, sõltub Sinu eelmisel kalendrikuul Prismas sooritatud ostude summast ja on kehtivad 1 aasta, alates nende esmasest Kontole kandmisest.

Prisma Konto kasutajana saad näha oma ja lisakasutajate oste ka internetis aadressil prismamarket.ee kui oled peakasutaja staatuses. Andmed ostude kohta jõuavad internetti alati järgmisel päeval pärast ostu sooritamist (andmed ostude kohta on näha vaid peakasutajale ning on kaitstud parooliga). Konto lisakasutaja staatuses olija Kontole sisse logida ei saa.

Kuidas Prisma Kontoga liituda?

Prisma Kontoga saavad liituda kõik üle 18-aastased isikud, kellel on kehtiv Eesti Vabariigi ID-kaart või elamisloakaart. Eraldi plastkaarti me ei väljasta, et Sinu rahakotti mitte liigselt koormata. Võid oma kontoga siduda lisaks kuni kaks täisealist liiget oma leibkonnast – nii kogute üheskoos veel rohkem boonuspunkte ja säästate tulevastelt ostudelt. Kogutud boonuspunkte saab kasutada vaid konto omanik.

Vt. Lisakasutaja lisamine – sisestades lisakasutaja(te) andmed, saadab programm lisakasutaja e-posti aadressile lingi. Tingimusi aksepteerides olete lisakasutaja staatuses.

Kuidas punkte koguda?

Registreeri oma Prisma Konto kassas iga kord enne ostude eest tasumist – lihtsalt aseta oma ID-kaart lugejasse nii, et ID-kaardi kiip jääks Sinu poole.

Iga kuu Prisma Kontole laekuv boonuspunktide hulk sõltub Sinu ja Su kontoga seotud pereliikmete eelmise kuu ostusummast.

Kõik Sinu kontoga seotud eelmise kuu ostud liidetakse kokku ning vastavalt boonustabelile saavutad iga kuu teatud boonustaseme.

Näiteks kui oled ostnud oktoobris Prismast kokku 480 € eest, oled saavutanud boonustaseme 4,5%. Seega laekus novembris Sinu Prisma Kontole 4,5% ostude summast ehk 480 x 0,045 = 21,6 boonuspunkti. Kui Sa aga novembri jooksul ostad 48 € eest, siis ei saavuta Sa esimest boonustaset ning Sinu Prisma Kontole boonuspunkte juurde ei laeku. Ühe boonuspunkti väärtus on 1 €. Boonuspunktidega saad hiljem vähendada oma ostusummat Prismas. Eelmise kuu ostude eest arvutatud boonuspunktid kantakse Sinu Prisma Kontole üle hiljemalt järgmise kuu kolmandal kuupäeval.

Arvuta ja imesta, kui palju Prisma Konto sulle boonusraha tagasi annab!

Kuidas boonuspunkte kasutada?

Kui soovid boonuspunktidega oma ostusummat vähendada (st maksta), anna sellest palun teada kassas enne ostu eest tasumist. Boonuspunktid kehtivad 12 kuud, mistõttu soovitame perioodiliselt oma kogunenud punktid kaupade eest tasumisel ära kasutada. Väikseim ost, mille eest tasumisel saab boonuspunkte kasutada, on 1 €. Punkte saab kasutada niipalju, kui neid kontol on, kuni 99% ostusumma ulatuses. Kui kasutad ostu eest tasumisel boonuspunkte, läheb uute boonuste arvestusse see osa ostusummast, mille tasud sularahas või kaardiga.

Mis on Topeltboonuse kampaania Prismades?

Prisma korraldab vahel ka Topeltboonuse kampaaniaid. Topeltboonuse kampaania ajal tehtud ostude eest arvestatakse Sinu Prisma Kontole boonust kaks korda suurema protsendi järgi, kui boonustabelis kirjas.

Näiteks kui ostsid kuu jooksul kokku kaks korda ja mõlemal korral 100 € eest ning ühe neist ostudest sooritasid Topeltboonuse kampaania ajal, siis kokku saavutasid Sa kuu lõpuks oste 200 € eest. See ostusumma asetas Sind boonustasemele 2%. Topeltboonuse kampaania ajal ostsid 100 € eest. Seega saad Sa selle ostu eest boonust mitte 2% vaid 4%. Kokku saad seega 6 boonuspunkti.

Uuendatud: 29.04.2013