Kriisis.ee - Allahindluste portaal

Täna: 23.01.2019

 

Grossi:

Grossi

Ahtme: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Estonia pst.30a, Ahtme
Tel.: +372 33 72 888
E-post: ahtme@ogelektra.ee

Aseri: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Tehase 23, Aseri
Tel.: +372 33 73 033
E-post: aseri@ogelektra.ee

Haljala: Grossi Toidukaubad "Gea"
E-P 9.00-21.00
Võsu mnt 5, Haljala
Tel.: +372 32 51 270
E-post: haljala@ogelektra.ee

Jõgeva: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-21.00, P 9.00-21.00
Tähe 10a, Jõgeva
Tel.: +372 77 62 956
E-post: jogeva@ogelektra.ee

Jõhvi: Grossi Toidukaubad
E-P 8.00-20.00
Keskväljak 6, Jõhvi
Tel.: +372 33 70 777
E-post: johvi@ogelektra.ee

Jüri: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Aruküla tee 7, Jüri alevik, Rae vald
Tel.: +372 609 1630
E-post: jyri@ogelektra.ee

Kadrina: Grossi Toidukaubad
E-P 8.00-22.00
Viru 9, Kadrina
Tel.: +372 32 55 810
E-post: kadrina@ogelektra.ee

Kiviõli: Grossi Toidukaubad "Kevad"
E-P 8.00-21.00
Keskpuiestee 33, Kiviõli
Tel.: +372 33 74 500
E-post: kevad@ogelektra.ee

Kohtla-Järve: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-20.00
P 9.00-19.00
Outokumpu 13, Kohtla-Järve
Tel.: +372 33 75 000
E-post: kohtlagt@ogelektra.ee

Kohtla-Järve: Grossi Toidukaubad "Kalev"
E-P 8.00-21.00
Kalevi 27, Kohtla-Järve
Tel.: +372 33 74 300
E-post: kalevi@ogelektra.ee

Kunda: Grossi Toidukaubad
E-P 8.00-22.00
Kasemäe 12, Kunda
Tel.: +372 32 24 700
E-post: kunda@ogelektra.ee

Kuusalu: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Mäe 1, Kuusalu
Tel. +372 60 76 000
E-post: kuusalu@ogelektra.ee

Loksa: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Rohuaia 6, Loksa
Tel. +372 60 09 200
E-post: loksa@ogelektra.ee

Maardu: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Nurga tn 3, Maardu
Tel.+372 60 04 654
E-post: maardu@ogelektra.ee

Paide: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-22.00
P 10.00-22.00
Pikk 25, Paide
Tel.: +372 38 70 007
E-post: paide@ogelektra.ee

Rakke: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-20.00
P 10.00-17.00
Faehlmanni tee 38, Rakke
Tel.: +372 32 91 356
E-post: rakke@ogelektra.ee

Rakvere: Grossi Toidukaubad "Joogid"
E-P 10.00-21.00
Vilde 6a, Rakvere
Tel.: +372 32 23 561
E-post: lyjoogid@ogelektra.ee

Rakvere: Grossi Toidukaubad "Kungla"
E-R 9.00-19.00
L-P 9.00-17.00
Tallinna 13, Rakvere
Tel.: +372 32 23 989
E-post: kungla@ogelektra.ee

Rakvere: Grossi Toidukaubad "Ly"
E-P 7.00-21.00
Vilde 6, Rakvere
Tel.: +372 32 23 250
E-post: ly@ogelektra.ee

Rakvere: Grossi Toidukaubad "Raja"
E-P 9.00-22.00
Ilu puiestee 2, Rakvere
Tel.: +372 32 24 360
E-post: raja@ogelektra.ee

Rakvere: Turu Kaubamaja
E-P 8.00-23.00
Laada 16, Rakvere
Tel.: +372 32 44 100
E-post: turukaubamaja@ogelektra.ee

TÖÖSTUSKAUBAD
E-R 9.00-19.00
L 9.00-17.00
P 10.00-15.00
Laada 16, Rakvere
Tel.: +372 32 44 100
E-post: turuparf@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Endla 53, Tallinn
Tel. +372 659 4744
E-post: endla@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-22.00
P 10.00-22.00
Ehitajate tee 41, Tallinn
Tel.+372 67 90 666
E-post: ehitajatetee41@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-R 9.00-22.00
L 09.00-21.00
P 10.00-21.00
Lastekodu 14, Tallinn
Tel.+372 65 34 004
E-post: lastekodu@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-22.00
P 10.00-22.00
Tammsaare tee 93, Tallinn
Tel.+372 60 88 201
E-post: tammsaare93@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-22.00
P 10.00-22.00
Tammsaare tee 133, Tallinn
Tel.+372 65 90 000
E-post: tammsaare133@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-P 10.00-22.00
Paasiku 2a, Tallinn
Tel. +372 60 23 000
E-post: paasiku@ogelektra.ee

TÖÖSTUSKAUBAD
E-R 10.00-20.00
L 10.00-18.00
P SULETUD
Tel. +372 60 23 000
E-post: paasikuparf@ogelektra.ee

Tallinn: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Ümera 13a, Tallinn
Tel. +372 60 76 888
E-post: ymera@ogelektra.ee

Tamsalu: Grossi Toidukaubad "Pille-Riin"
E-P 8.00-21.00
Tehnika 24, Tamsalu
Tel.: +372 32 23 925
E-post: tamsalu@ogelektra.ee

Tapa: Grossi Toidukaubad
E-P 8.00-22.00
Jaama 1, Tapa
Tel.: +372 32 70 460
E-post: tapakk@ogelektra.ee

TÖÖSTUSKAUBAD
E-R 09.00-19.00
L 09.00-16.00
P 10.00-15.00
Tel.: +372 32 70 462
E-post: tapaparf@ogelektra.ee

Tobia: Grossi Toidukaubad "Elektra"
E-R 8.00-20.00
L 8.00-17.00
P 9.00-17.00
Tobia küla, Rakvere vald
Tel.: +372 32 24 746
E-post: elektrakpl@ogelektra.ee

Türi: Grossi Toidukaubad
E-P 9.00-22.00
Viljandi 13A, Türi
Tel.: +372 38 78 880
E-post: tyri@ogelektra.ee

Väike-Maarja: Grossi Toidukaubad
E-P 8.00-22.00
Pikk 9, Väike-Maarja
Tel.: +372 32 61 150
E-post: vmaarja@ogelektra.ee

TÖÖSTUSKAUBAD
E-R 10.00-19.00
L 9.00-15.00
P 10.00-15.00
Tel.: +372 32 61 150
E-post: vmaarja.toostus@ogelektra.ee

Viimsi: Grossi Toidukaubad
E-L 9.00-22.00
P 10.00-22.00
Kaluri tee 3, Haabneeme, Viimsi vald
Tel.+372 6 003 000
E-post: viimsi@ogelektra.ee

Vinni: Grossi Toidukaubad "Eve"
E-P 9.00-20.00
Sõpruse 5, Vinni
Tel.: +372 32 51 550
E-post: vinni@ogelektra.ee

Uuendatud: 18.04.2010